Menu

 

REGULAMIN spotkań MAMA WIE! 

  1. Zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu odbywa się przez stronę www.mama-wie.pl. Warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu poprzez platformę sprzedażową zamieszczoną na w/w stronie.

  2. Spotkanie jest skierowane przede wszystkim do kobiet w ciąży. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby towarzyszące będą zapraszane w miarę dostępności miejsc.

  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste pozostawione bez opieki.

  4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieszczęśliwe wypadki, które mogą się zdarzyć podczas spotkań.

  5. Organizator zastrzega sobie prawo nie wpuszczenia wybranych osób na warsztaty. Organizator nie musi uzasadniać swoich decyzji w tej kwestii.

  6. Rejestracja video i foto zajęć bez zgody organizatora jest zabroniona.

  7. Organizator ma prawo wprowadzić zmiany w programie warsztatów.

  8. Organizator ma prawo do wykluczenia z zajęć osób, które zakłócają ich przebieg lub zachowują się niestosownie.

  9. Uczestnik wyraża zgodę na robienie zdjęć oraz filmów reportażowych z jego udziałem, które Organizator może umieścić w celach promocyjnych na stronie www.mama-wie.pl lub profilu facebookowym, a także przekazać w celach promocyjnych partnerom spotkań lub mediom. 

  10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za osoby niepełnoletnie biorące udział w spotkaniu.

facebook instagram
Potrzebujemy Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej, w szczególności za pomocą plików cookies (ciasteczek). Kontynuacja oznacza zgodę na używanie plików cookies.
Więcej informacji Ok