Menu

 

O nas

MAMA WIE to ogólnopolski projekt, skierowany do kobiet w ciąży. Do tej pory odbyło się już ponad 160 spotkań w różnych miastach w Polsce, w których wzięło udział prawie 20 tys. osób. Gościem specjalnym, który towarzyszy spotkaniom od początku, jest znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Celem MAMA WIE jest przekazanie przyszłym mamom rzetelnej wiedzy dotyczącej rozwoju dziecka już od pierwszych chwil jego życia.

MAMY TARG

mamy targ logoOd ponad 4 lat organizator spotkań MAMA WIE organizuje także targi rodzinne MAMY TARG w Łodzi. To targi wyjątkowych produktów dla mamy i dziecka, która skupia ponad 100 wyselekcjonowanych z całej Polski wystawców. Do tej pory odbyło się 8 edycji, które łącznie odwiedziło ok. 20 tys. osób. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się 29 marca w Hali Expo w Łodzi. 

Zachęcamy do odwiedzenia nas na www.mamytarg.pl, a marki zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

ALIBIOd 2 lat organizator spotkań MAMA WIE współorganizuje także targi dla kobiet ALIBI w Łodzi.
Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się jesienią 2020 roku. Szczegóły na www.targialibi.pl.

Zapraszamy do rejestracji
na warsztaty online!

facebook instagram
Potrzebujemy Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej, w szczególności za pomocą plików cookies (ciasteczek). Kontynuacja oznacza zgodę na używanie plików cookies.
Więcej informacji Ok