Menu

 

Nasi eksperci

PAWEŁ ZAWITKOWSKIPAWEŁ ZAWITKOWSKI 
Fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizuje się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz Poradni Diagnostyki i Terapii Neurologicznej „POLEK". Autor artykułów i publikacji na temat ruchowego i poznawczego rozwoju dziecka, w tym „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka", książki i filmu „Co nieco o rozwoju dziecka" oraz już trzech książek i filmów z serii „Mamo, Tato co Ty na to?". Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Animator przedziwnych projektów, wielbiciel „medycznych" prowokacji, dobrej kuchni, książek, roweru, nart, kite'a i snu. www.mamotatocotynato.pl

PAULINA GRYZ-RYCZYWOLSKAPAULINA GRYZ-RYCZYWOLSKA 
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, autorka szeregu artykułów naukowych, prowadząca warsztaty i konferencje, regularnie występująca w roli eksperta w radiu i telewizji, dietetyk kliniczny, twarz FOODWISE, internetowej poradni dietetycznej. Pani Paulina jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Czynnie uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach naukowych. Z powołaniem pracuje z dziećmi i dorosłymi kształtując ich nawyki żywieniowe w profilaktyce chorób oraz uczestniczy w leczeniu żywieniowym pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi.

Potrzebujemy Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej, w szczególności za pomocą plików cookies (ciasteczek). Kontynuacja oznacza zgodę na używanie plików cookies.
Więcej informacji Ok